Tüm Ürünlerde Açılışa Özel %20 İndirim
Giriş Yap / Kaydol

Hakkımızda

Merak edebileceğiniz her şey

DGR Premium Platformunun Vizyon & Misyonu

DGR Premium sizlere şuan ve gelecekte sorunsuz dijital hizmet vermek için çalışmakta ve çalışacaktır. 

Şuan sizlere verdiğimiz hizmetlerin tamamı en iyi kalitededir. Web sitemizde var olan her şey en kaliteli ve seçilmiş ürünlerdir. Bu ürünlere sahip olmak isteyen herkese premium hizmet vermekteyiz. 

DGR Premium Güvenilir Mi?

Sizler için en güvenli ödeme yöntemleri ile çalışmaktayız. Ayrıca firma olarak her ürünümüzde tarafımızda fatura kesilmekte ve sizlere iletilmektedir. İşimizi titizlikle yapmaya ve sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çabalıyoruz. Kendinizi güvende hissederek hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Özel yazılımlardan tutun premium dijital lisanslara kadar her şey websitemizde mevcuttur. Ayrıca güven konusunda sorun yaşıyorsanız limitli sanal kartlar kullanarak hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Bu bilgiyi vermemizin amacı bizden şüphe etmeniz için değil ileri vadede başka platformlarda da aynı şeyi yapıp güvende olmanızı sağlamaktır. Siz bizim için değerlisiniz.

DGR Premium'un Kalite Standartları Nelerdir?

Ekip olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için web sitemizdeki tüm ürünleri uzman kişiler taradından test ettirip kontrollü bir şekilde eklemekteyiz. Bunun nedeni yaşanabilecek herhangi bir sorunda sizleri yönlendirebilmek, sizlere kaliteli hizmet sunabilmek ve platformumuzun itibarını zedelememek içindir.  Kalite standartlarımız özel hizmetler ve diğer satın alacağınız tüm hizmetlerimiz için geçerlidir. bu platformda dijital varlığınızı %100 den %1000’e çıkaracaksınız.

DGR Premium Müşteri Desteği

Müşterilerimizi her seferinde memnun etmek için kesintsiz hizmet vermekteyiz. Telafi edeceğimiz konularda şüphesiz telafi edeceğiz ve sizleri mağdur etmeyeceğiz. Ancak bu durumu artniyetli kullanacak kişiler olabileceği nedeniyle koşullarımıza bağlı kalacağımızı buradan belirtmek isteriz. DGR Premium en iyi hizmeti sunmak için en iyi müşteriler ile çalışmaktadır. Siz o en iyi kategorisindesiniz 😉

DGR Premium Hizmetlerin Teslimi Nasıl Oluyor?

Otomatik teslim edilecek tüm ürünler anında teslim edilmektedir. Ancak personel ihtiyacı veya otomasyonlar ile iletilecek ürünlerimizde yoğunluğa bağlı olarak gecikme olabilmektedir. Bu durum 1-3 iş günü sürebilir. Ancak hizmetlerimizi geçmişte var olduğu gibi şimdi de anlık olarak teslim edeceğiz. Satın alım yaptığınız saatlere bağlı olarak hizmet gecikmesi var olabilir. Bu durumda şüphelenmeye veya korkmaya hiç gerek yok ortalama hizmet teslim süresi 10 ile 20 dakikadır.  Bahsedilen yoğunluk durumu sürekli gerçekleşen bir durum değildir.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?