Tüm Ürünlerde Açılışa Özel %20 İndirim
Giriş Yap / Kaydol

Kişiye & Firmalara Özel Hizmetler

WEBDGR tarafından geliştirilecektir.
Memnun Müşteri
100 +
Mevcut Müşteri
100 +
Farklı Hizmet Alanı
10 +

Hayatını Kolaylaştırıyoruz!

Hizmet Alanlarımız

Whatsapp Toplu Mesaj

Birebir pazarlama dünyasının vazgeçilmezi. Müşteri listenize veya bizden edindiğiniz yeni listenize toplu mesaj atıp firma ve ürünlerinizi tanıtın. Spam riskinden korunarak gönderim rahatlığı…

Instagram Toplu Mesaj

Rakip sayfaların takipçilerine veya belirli heastag’teki kişilere mesaj yollayın. Birebir olarak iletişime geçin, %99 a kadar geri dönüşüm oranları sayesinde inanılmaz reklam fırsatını yakalayın.

Veri&Data Hizmeti

Veri işleme ve data hizmetimiz ile artık yeni müşteri kitlesi edinmeniz eskisi kadar zor olmayacak. Sosyal medya veya aranma reklamlarından %1000 daha etkili olacaksınız.

Sosyal Medya
Programlama

Sosyal medya’da herangi bir platform içerisinde programlama hizmetimiz mevcut. Bu sayede yaptığınız işleri otomasyona döküp zamandan ve emekten tasarruf ettiriyoruz.

Otomasyon Yazılımları

İşinizi kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacak her türlü masaüstü programı geliştiriyoruz. Sizleri iş güzünden kurtarıyor, normal insana göre 20 kat daha da hızlandırıyoruz. Ayrıca 1 aylık personel maliyetine yıllarca çalıştıyıroysunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Meyda’daki varlığınızı genişletiyoruz. Bu sayede daha fazla yeni müşteriye ulaşmanızı ve reklamınızı organik şekilde genişletiyoruz. Sosyal medya günümüzün en büyük etkileşim aracı, örneğin turistler tamamen sosyal medya sayesinde sizleri tanıyorlar.

İhtiyacınız Olan Her Şey İçin İletişime Geçebilirsiniz

İhtiyacınız İçin WhatsApp ile iletişime geçin.

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?